Firma „L. KOŻUCHOWSKI” z Siemiatycz istnieje na Polskim rynku od 1985 roku. Specjalizujemy się w produkcji parkietu, deski podłogowej oraz schodów i drzwi z drewna litego.

  1. Wszystkie nasze produkty można kupić w trzech opcjach do wyboru:do dalszego cyklinowania i wykończenia według własnego uznania
  2. Całkowicie przygotowana do wykończenia już pod olej bądź lakier (deszczułki są poddane usługom tj. szlifowanie, fazowanie, postarzanie)
  3. Wykończone na gotowo tj. (pomalowane bejcą, lakierem bądź olejem wedle życzenia Klienta)

 

Fazowanie polega na niewielkim ścięciu krawędzi deski.

Szczotkowanie opiera się na wyczesywaniu drucianą szczotką miękkich partii drewna, dzięki czemu deska uzyskuje wyraźną fakturę.

 

Gwarantujemy naszym klientom najlepszej jakości produkty w rozsądnej cenie, dzięki czemu mamy nadzieję, że nasza wieloletnia praktyka spotka się z Państwa uznaniem.  W naszej działalności stawiamy na nowe rozwiązania i technologie. Działaniem naszej firmy obejmujemy cały kraj, a także odbiorców z poza granic Polski. Dysponujemy różnymi rodzajami drewna najwyższej jakości, które pozyskiwane jest z ekologicznych terenów Polski, tj. Puszcza Białowieska, Puszcza Knyszyńska.